Lando Norris Monacóban megszerezte második pole-pozícióját az idényből, fantasztikus teljesítményt nyújtva az időmérő edzéseken. Az F1 pilótája nagy csatában győzött, megelőzve Piastri-t és Leclerc-et is, így élen zárta a Q3-at. Norris kiemelte a csapatmunka fontosságát, és nagyon boldog volt a siker után. A Monacói Nagydíj vasárnap, 15 órakor kezdődik, ahol Norris mögött Leclerc, Piastri és Hamilton indulnak majd, Verstappen pedig az ötödik helyről startol. Jos Verstappen kritizálja a McLaren csapatát, melynek szerinte tisztességtelen trükköket alkalmaztak az időmérőn.
Kapcsolódó bejegyzések
-
Az erőforrások hatékony kezelésének fontosságát hangsúlyozó cím: „Piastri: Az erőforrások Monacóban is kulcsfontosságú szerepet játszanak
Oscar Piastri a 7. rajthelyről vághat neki a vasárnapi Monacói Nagydíjnak, és úgy véli, a hercegség... -
Antonelli magabiztos a monacói rajtról: Nincs szükség varázslatra
Kimi Antonelli óriási lehetőség előtt áll a Monacói Nagydíjon: a pole pozícióból rajtolhat, miközben mögötte Max... -
Az cím: „Az Antonelli monacói győzelme a Mercedes trükkös hátsó szárnyával
Kimi Antonelli monacói pole-pozíciója több tényező szerencsés együttállásának eredménye volt, ám a Mercedes egyik apró, trükkös... -
Az egyediség földje: Monaco a Leclerc szemével
Monaco a Forma-1-es versenyhétvégéken a sportág egyik legkülönlegesebb helyszíne, ám azok számára, akik ott születtek és... -
Elit csata a Forma-1-ben: Ferrari vs. Antonelli- összefoglaló a szombati hírekről
Váratlanul lassú a McLaren, Russellnek nem fekszik az autó, Verstappen újra erőre kapott, Antonelli szárnyal. Ezekről... -
A Williams csapat pénzbüntetést kapott, Hülkenberg viszont megúszta
A Williams pénzbüntetést kapott, Hülkenberg megúszta